KÖÖGIMÖÖBEL

Õdus on köök, mis on loodud ja kujundatud kasutaja elustiili ja vajadusi arvestades. See on mugav, nägus ja otstarbekalt sisustatud koht nii toidu valmistamiseks kui ka perekondlikeks koosviibimisteks. Õdus köök on selline, kus perele meeldib olla.

Niisuguse köögi planeerimise hõlbustamiseks pakume abi:

  • materjali valikul
  • köögi kujundamisel ja joonestamisel
  • planeerimisel
  • parimate lahenduste leidmisel ja nõustamisel

Hektolanis valmib köögimööbel individualselt Sinule,  hoole ja armastusega meistrite käe all.

Materjalid.

  • Karkassi valmistamiseks kasutame 16-32 mm paksuseid melamiin- ja naturaalspoonkattega puitlaastplaate. Melamiinplaatide valikus on enamasti erineva puitimitatsiooniga plaadid, kuid leidub ka ühevärvilisi. Erinevate melamiinplaatidega saad tutvuda siin . 
  • Köögimööbli fassaadi toorikuks on enamasti MDF plaat, mida saab värvida erinevates värvitoonides. Värvitud uksi on võimalik tellida poolmatina, läikivana või kõrgläikelisena. Samuti teeme ka lihtsaid melamiinkattega uksi, kui ka spoonkattega uksi. Naturaalspoonist pindasid saab katta erinevate peitsitoonidega ning viimistleda kuni kõrgläikelisena. Naturaalsema ja pehmema viimistluse saab, kui spoonpinnad katta õliga. Erinevate spoonkatetega saate tutvuda siin.  Lisaks võib ka uudset lahendust oma köögile leida, valmistades fassaadi kivispooniga kaetud MDFist. Hektolan pakub laias valikus erinevaid kivispoone ja tootevalikuga saab tutvuda kivispooni alamlehel. 

Värv teeb ruumis terviku. Värvilahendus võiks olla monokoomne, jättes domineerima ühe värvuse või teatud värvuse ühel toonil. Värvi abil saab luua ka meeleolu. Tumedad toonid toovad lähemale, muutes ruumi iniimsemaks; valge ja heledad toonid aga avardavad ruumi. Põhja poolset kööki võiks elavadada punaste, kollaste ja oranzide toonidega. Lisatud fotod on illustratiivsed.

     

  • Köögimööbli töötasapind. Töötasapinnad valmistatakse erineva paksusega:puitlaastplaadist (paksus 10 - 38mm), mis kaetakse kvaliteetse HPL ja CPL laminaadiga või eksklusiivse kõrgläike laminaadiga. Valikus on üle saja laminaadidekoori. Mööblidetailide kattelaminaadid muudavad toote vastupidavaks kulumisele, niiskusele ja kemikaalidele. Sellised töötasapinnad on kergesti puhastatavad ja hügieenilised. Võimalik on valida erinevate servatöötluste vahel: laminaat, PVC, puitkant (pöök, tamm, kask, kirss, vaher), MULTIPLEX kant. Erinevad servakandid annavad hea võimaluse muuta tööpinnad elavaks ja huvitavaks.

Täispuidust töötasapinnad on väga vastupidavad, - enamgi veel - ekspluatatsiooni käigus tekkinud vigastused on võimalik kodustes tingimustes likvideerida ning pind näeb välja jälla nagu uus. Liimpuit tasapinnad on paksustega 30 või 40mm ning maksimaalne pikkus 4200mm.

Pähkel                               

Pähkel                            Pöök                            Saabel                           Tamm                          Wenge                          Kask

Üheks uuemaks ja eksklusiivsemaks tööpinna materjaliks on Staroni akrüültasapind. Staron Solid Surface ning Staron Tempest Samsungilt on akrüülvaikudel põhinev tasapinna kattematerjal, millel on laialdased kasutusvõimalused.

 

Staroni akrüülkivi on:

  • funktsionaalne, vastupidav,
  • plekikindel, kergelt puhastatav, Staron töötasapind on hea valik ka kõrgete hügieeninõuetega asutustes, sest niiskust mitteimavasse pinda ei tungi bakterid ja seened.
  • ning parandatav. 

Staroni töötasapindu täiendavad Staron akrüülist valamud, mis on samuti mittepoorsed ning plekikindlad ja lihtsalt puhastatavad.  Staron kattematerjal ja kraanikausid on saadaval rohkem kui 90 värvitoonis, alates ühevärvilistest kuni kombineeritud struktuuriga mustriteni. Akrüültasapinda on kerge vormida ning temast on võimalik teha väga erikujulisi tasapindu ilma liitekohtadetta. Toodenäidistega saab tutvuda meie kontoris või siin.

 

Köögimööbli furnituuris kasutame Grassi toodangut. Grass GmbH (Austria) on maailma juhtivamaid sahtlisüsteemide ja hingede tootjaid ning olnud meie pikaajaline ja kõige olulisem koostööpartner. Kõik meie kliendid, kes väärtustavad kvaliteeti, tehnoloogilisi uuendusi ja disaini, on leidnud tee Grassi toodeteni.

                                

 Kui soov on saada midagi erilist, siis Hektolan pakub uikaalset kattematerjali - kivispooni. Looduslik kivispoon sobib erinevate materjalidega - klaas, metall, puit. Võid kasutada vaid osalisi detaile või katta spooniga kogu mööbli fassaad.


Küsi hinnapakkumist oma köögile info@hektolan.ee 

Tagasi

 

Tel: +372 502 6774 info@hektolan.ee hektolan