LIUGUKSED, GARDEROOBID

Praktiline ruumikasutus

Hektolan'i üheks tegevusvaldkonnaks on liuguste tootmine ja müük. Liuguksed on väga praktilised ja kaasaegsed ruumi-elemendid, mis sobivad nii esikusse, kööki, kabinetti, elu- ja magamistuppa, garderoobi, kõikjale, kus on vaja ruumi eraldada ruumisäästval moel. Liuguksi saab paigaldada hõlpsasti ka kohtadesse, kuhu käänduks ei sobi, näiteks viltuse katuslae alla. Liuguksed on stiilsed, vaikse ja kerge liikumisega, lihtsalt monteeritavad ning aitavad ruumi effektiivselt kasutada.

Valmistame liuguksi nii alumiinium-, spoonitud-  kui ka täispuidust profiiliga. Soovi korral on võimalik liuguksi valmistada ilma profiilideta st täisplaat- või täisklaas-uksi, nii põrandarullikutel kui ka rippsiinidel. Kui alarullikutel liikuvad uksed vajavad ka põrandasiini, mis paraku igasse interiööri ei sobi, siis ülarullikutel ehk rippsiinidel uste korral jääb põrand vabaks.

Garderoobid, mis aitavad parimal moel leevendada sinu asjade-paigutamise-muret

Hektolan valmistab avatud garderoobe ning juurdekuuluvaid:

  • täiskarkassil kappe
  • torusüsteeme
  • garderoobe kliendi erisoovide järgi
  • lisaks erinevaid sahtleid, korve, riidepuuhoidjaid, pükste-, lipsu- ja rihmahoidjaid, jalanõude riiuleid ja reste.

Avatud garderoobid toetuvad alumiiniumprofiilidele, paigaldatud riiulite kõrgusi on võimalik ise hiljem vajaduse korral muuta, riiuliplaatide paksus on valdavalt kas 16mm või 22mm ning nende materjaliks ja pinnaviimistluseks on lai valik erinevaid puitpaneele ja -spoone. Garderoobe saab hõlpsasti paigaldada ka viilkatuse alla ning muudesse nõudlikesse kohtadesse, leides niiviisi ruumile väärtuslikku rakendust.

Küsi liugustele pakkumist siit: Hinnakalkulaator

Tagasi


Ühe garderoobi lugu pildis. Garderoobi sisu - melamiinplaat, naturaalne tamm, uksed - melamiin-tammespoon. Uksed - täisplaat, käepide süvistatud.

                                          


Tel: +372 502 6774 info@hektolan.ee hektolan