MOVEO & VARIFLEX

KONTSEPTSIOON

Paindlik ja tõhus ruumihaldus koos meeldiva õhkkonna loomisega!
MOVEO ja VARIFLEX on Dorma kontserni kaubamärgid, mille all toodetakse akustilisi siirdseinu, mis erinevad oma tehniliste lahenduste ja võimaluste poolest, aga täidavad sama eesmärki - pakkuda paindlikku ja tõhusat ruumihaldust koos meeldiva õhkkonna loomisega.

Efektiivne ruumikasutus - Võimaldab heli isoleerivate moodulite abil kiiresti ja mugavalt jagada kontori- ja konverentsiruume või kontserdisaale sobivateks üksusteks. 

Kvaliteet ja elegants - Valides mitmekesise ja kvaliteetse viimistlusega MOVEO ja VARIFLEXi standardsete seinaelementide seast sobivad ning lisades soovi korral valikusse MOVEO Glass elemente, saab luua just sellise keskkonna, mida taotletakse - stiilselt elegantsest koduselt hubaseni.  

Operatiivsus ja käsitlusmugavus - Dorma MOVEO ja VARIFLEXi seinaelementide teisaldamine on kerge ja lihtne. Kui lisada kombinatsiooni ka ComfortDrive täisautomaatika-süsteem, muudab see teisaldamise veelgi operatiivsemaks. See omadus võib osutuda eriti kasulikuks juhul, kui tekib vajadus kiiresti ruumide konfiguratsiooni muuta - näiteks üksteisele järgnevate eri tüüpi ürituste tarbeks. 

Avaramad võimalused - Võimalus muuta operatiivse ruumipaigutusega keskkonda sobivaks konkreetse ürituse, olgu selleks siis näiteks kas toitlustusega majanduskonverentsi korraldamine konverentsikeskuses, spordimeeskonna majutamine hotellis või midagi muud, nõudmistele, andes sellega lisavõimaluse operaatoril oma tegevuse efektiivsust suurendada ja tegevusvälja laiendada. 

MOVEO süsteem võimaldab ruum-ruumis lahendusi. Tänu heale heliisolatsioonile saab erinevaid üritusi korraldada samaaegselt.

Keskkonna loomine - Kvaliteetne keskkond mõjub loominguliselt inspireerivalt ettevõtte töötajatele ning muljetavaldavalt külastajatele. Just sellist keskkonda aitab kujundada Dorma MOVEO, mis pakub loomingulisi disainilahendusi ja pea piiritult võimalusi viimistlemiseks, stiilis "Bauhausist barokini". Lamineeritud, värvitud, tekstiiliga või puiduga kaetud, klaaspinnad peeglina, läbipaistvad, siiditrükitud või karestatud mustrilised jne. - tegevusväli disaineritele ja kujundajatele on pea piiritu, et luua just OMA keskkond. 

TEHNOLOOGIA

Dorma MOVEO - pool- või täisautomaatne siirdsein, standardse paksusega 100mm, kõrgusega kuni 9m (Dorma MOVEO Glass - kuni 4m), heliisoleerivusega (Rw-indeks) 42-55dB (kaal vastavalt 20-40kg/m2) (MOVEO Glass - Rw 44-50dB, kaal 34-45kg/m2), paneelide laius 0,75-1,25m. Valikus paneelid uksega, klaasitud avadega, nurgapaneelid, erinevad klaaspaneelid jne.

Dorma VARIFLEX - käsitsi, poolautomaatselt või täisautomaatselt teisaldatav siirdsein, standardse paksusega 100mm (uus, õhem versioon Dorma VARIFLEX88 - paksusega 88mm; vajab oluliselt vähem ladustusruumi!), kõrgusega kuni 14,5m, heliisoleerivusega (Rw-indeks) 38-58dB (kaal vastavalt 38-54kg/m2), paneeli laius - ei ole piiratud. Valikus paneelid ustega, klaasitud avadega, kivist või metallist disainielementidega jne. - pea piiramatus valikus disainilahendusi.

Mõlema seinatüübi puhul on valikus kümmekond erinevat paneelide ladustamise skeemi, mille seast leiab igale juhtumile sobiva ruumi omapära ja võimalusi arvestava ruumisäästvaima lahenduse. 

Teisaldussüsteemi baasvariant, poolautomaatne: ComforTronic - Teisaldamine käsitsi, tihendid sulguvad-avanevad automaatselt

Teisaldamine lihtne ja vähest füüsilist jõudu nõudev, kuna paneelid liiguvad kergelt ja sujuvalt. Paneeli paigale (kontakti) lükkamisel käivituvad elektrimootorid, mis suruvad 5 sekundi jooksul tihendusklotsid vastavalt vastu põrandat ja lage, fikseerides paneeli kindlalt.

Teisaldussüsteemi äisautomaatne variant: ComfortDrive 

Süsteemi juhitakse kasutajasõbralikust puutekraanist. Paneelid liiguvad elektrimootori jõul paigale või parklasse ning automaatselt fikseeruvad või vabastatakse fikseerimisklotsid. Ohutuse tagab integraalne järelvalvesüsteem, mis lülitab süsteemi välja mis tahes liiki häire korral.


Tel: +372 502 6774 info@hektolan.ee hektolan