TREPID, TREPI- JA RÕDUPIIRDED

Kaberneeme

 

 

Traditsioon ja võimalused

Inimeste ettekujutuses on trepiastmed valmistatud ikka kas puidust, kivist, betoonist või mõnest muust "soliidsest"matrjalist ning ei osata näha selles rollis näiteks klaasi. Tegelikult on aga karastatud ja lamineeritud turvaklaas väga tugev ja vastupidav materjal ja sobib sellesse rolli väga hästi. 

Klaastrepp on väga eriline sisekujunduselement, mis sobib ühtviisi hästi nii modernsesse interjööri kui ka vanade soliidsete paekivimüüride vahele, lisades ruumile õhulisust ja avarust, lastes valgusel takistamatult levida. Kaastrepp on samas üsna nõudlik - selleks, et trepiastmed püsiksid kirkana, tuleks võimalikult vältida puhastamata välisjalanõudega trepiastmetel käimist, mis võib aja jooksul astmed tuhmiks muuta. See tingimus on kindlasti lihtsamini täidetav näiteks koduse sisetrepi puhul.

Trepi- ja rõdupiirded

Klaasist piirded on elegantsed ja turvalised. Levinuimad piirdeklaaside kinnitusviisid on nende ühendamine punktkinnituste abil kas trepi põskede või vahelae külge ning fikeerimine põranda või astme külge kinnitatavatele metallpostidele. Viimasel juhul paigaldatakse klaas RAL-värvikaardi järgi värvitud või roostevabast terasest valmistatud metallpostide vahele. 

   

Tel: +372 502 6774 info@hektolan.ee hektolan